O nas

Torimex  to   firma  rodzinna w   której do smaku  naszych  produktów   podchodzimy   w sposób  tradycyjny  ale   nowoczesnymi  metodami produkcji, specjalizujemy się w produkcji   pieczywa cukierniczego  i   istniejemy na rynku polskim od 1979 roku.
Wszystkie   wyroby  w naszej  firmie  produkowane są w oparciu o technologię , tajniki  i  receptury, których  twórcą   jest właściciel   firmy , mistrz cukiernictwa  w branży od 30 lat.
Produkty  nasze cieszą  się dużą  popularnością i zaufaniem  na które ciężko   pracujemy , stawiając   sobie za cel podnoszenie  jakości , satysfakcje naszych klientów i dobry smak.
Jakość   jest jedną  z  nadrzędnych wartości w naszej   firmie o którą   dbamy  bezwzględnie.  Na każdym   etapie  produkcji  dokładamy  starań aby produkty  które  trafiają na Państwa  stoły miały   wysokie  walory  smakowe oraz były bezpieczne  co jest osiągane dzięki  monitorowaniu  produkcji w systemie HACCP
Jesteśmy obecni na rynku krajowym  a także  za granicą w Niemczech ,  Białorusi,  Rosji ,  Słowacji  i Czechach.  Nieustannie  zdobywamy  nowe rynki zarówno w kraju jak  i  za granicą.